Tło
Facebook

O NAS

      Namicon jest imprezą skierowaną do miłośników dobrej zabawy w małym gronie. Nie stawiamy na wielkie tłumy i przeładowany program – zależy nam na stworzeniu przyjaznej wszystkim atmosfery i jak najlepszej integracji zebranych fanów.

      W naszych szeregach mamy ludzi z dużym doświadczeniem w organizacji większych imprez fandomowych (znamy się na rzeczy), ale we współpracy z Fundacją Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI tworzymy małe imprezy, bardziej podobne do domówek niż konwentów, odbywające się raz na kwartał. Ich cechą charakterystyczną jest rodzinna atmosfera i smakołyki dla wszystkich uczestników. Najważniejsze jest Wasze zadowolenie!

Główni koordynatorzy imprezy:

* Grażyna Pogorzelska
* Maciej Pogorzelski
* Julian Górski

„Wielka trójca” organizatorska, pod których okiem przebiega cała praca. Nic nie umknie ich uwadze, ale też zawsze wspierają swoim doświadczeniem.


Organizatorzy:

*   Paulina „Shizu” Olewicz
Nasza „Pani od finansów”. Dzięki niej każda konwentowa złotówka ma swoje miejsce (i jest co jeść). Podobno dostała kiedyś propozycję pracy w banku Gringotta, ale nie zgodziła się, bo „Dziwnie tam pachniało”.

*   Zdzisław Koczarski
Persona o dwóch twarzach. Jedna opowie wam o tym, jak broń palna trafiła do Japonii lub jacy piraci nękali kiedyś Kraj Wschodzącego Słońca. Druga jak tylko ujrzy jakiś fajny (czyt. nietypowy) instrument, to zaraz nauczy się na min grać.


*   Mateusz Niewiadomski - administrator strony internetowej

*   Paweł Komorowski - wsparcie techniczne

Copyright © by Fundacja Przyjaźni Polsko-Japońskiej NAMI 2016, Created by Mateusz Niewiadomski.